since 2004
Bochneris

O nas

Firma „BOCHNERIS” Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą soli kosmetycznych oraz opatentowanych Grot Solnych z Bochni. „BOCHNERIS” to firma otwarta na oczekiwania i potrzeby klientów dlatego też nie boimy się innowacji, zapewniając przy tym niezmiennie doskonałą jakość wyrobów, które oferujemy. Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o materiały proste, takie jak: sól, drewno, płótno, szkło oraz papier przy zachowaniu estetyki wykonania każdego najdrobniejszego elementu. Wyroby przez nas oferowane posiadają dwa oznaczenia: „logo cząsteczka soli” oraz „logo tradycyjne”, które mają funkcjonować w ścisłym połączeniu z Uzdrowiskiem Kopalnią Soli Bochnia będącym unikatowym kompleksem turystyczno – rekreacyjno – wypoczynkowym z bogatą historią i tradycją. Wszystkie etapy produkcji proponowanych przez nas produktów są związane z stosowaniem technologii przyjaznych dla środowiska oraz zmniejszonym zużyciem energii oraz wody. Dokładamy także wszelkich starań, aby ilość ścieków zasolonych była minimalizowana do możliwie najniższego poziomu dzięki racjonalnemu prowadzeniu procesu produkcyjnego.

Logo Sól Bocheńska

Na początku 2010 roku Firma „BOCHNERIS” podjęła działania zmierzające do realizacji projektu: „Wdrożenie linii technologicznej do produkcji innowacyjnych w skali kraju wyrobów kosmetycznych opartych na naturalnej soli” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

W najbliższej przyszłości firma „BOCHENRIS” planuje wdrożyć innowacyjne produkty dotąd nie oferowane na rynku polskim: wyroby kosmetyczne oparte na naturalnej soli. Oprócz wdrożenia nowych produktów chcemy także podnosić wciąż jakość tych wytwarzanych dotychczas. Ponadto zakładamy wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych oraz pozyskiwanie energii słonecznej na potrzeby grzewcze (system odseparowania wody z solanki oparty na bateriach fotowoltaicznych). „BOCHNERIS” nie tylko zapewnia swoim klientom najlepszej jakości produkty, w ładnych estetycznych opakowaniach ale przede wszystkim stara się podarować im „Piękno prosto z wnętrza ziemi” – wyroby, które łączą w sobie prostotę, luksus oraz odrobinę magii.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego