Bochneris sól bocheńska zajmujemy się produkcją i sprzedażą soli kosmetycznych, soli jodowo-bromowych i innych kosmetyków na bazie soli. „BOCHNERIS” to firma otwarta na oczekiwania i potrzeby klientów dlatego też nie boimy się innowacji, zapewniając przy tym niezmiennie doskonałą jakość wyrobów, które oferujemy. Wyroby przez nas oferowane posiadają dwa oznaczenia: „logo cząsteczka soli” oraz „logo tradycyjne”, które mają funkcjonować w ścisłym połączeniu z Uzdrowiskiem Kopalnią Soli Bochnia będącym unikatowym kompleksem turystyczno – rekreacyjno – wypoczynkowym z bogatą historią i tradycją. Wszystkie etapy produkcji proponowanych przez nas produktów są związane z stosowaniem technologii przyjaznych dla środowiska oraz zmniejszonym zużyciem energii oraz wody. Dokładamy także wszelkich starań, aby ilość ścieków zasolonych była minimalizowana do możliwie najniższego poziomu dzięki racjonalnemu prowadzeniu procesu produkcyjnego.

„BOCHNERIS” nie tylko zapewnia swoim klientom najlepszej jakości produkty, w ładnych estetycznych opakowaniach ale przede wszystkim stara się podarować im „Piękno prosto z wnętrza ziemi” – wyroby, które łączą w sobie prostotę, luksus oraz odrobinę magii.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego

 

Sól regeneracyjna do dłoni oraz stóp SPA SALT
SPA SALT

Linia soli do pielęgnacji dłoni oraz stóp. Polecana na zmęczone i opuchnięte stopy. Wykazuje działanie dezynfekujące oraz relaksujące. Przeznaczenie:
– dla osób narażonych na stałe obciążenie nóg,
– dla osób z problemami krążenia krwi i zastojem limfy,
– do zabiegów pedicure.
Opis działania: – ekskluzywny zabieg pedicure, preparat w połączeniu z ciepłą wodą daje efekt jacuzzi, zmiękcza naskórek, modzele oraz nagniotki, łagodzi, działa przeciwbakteryjnie.

Sól Floris
Floris

Kosmetyczne sole kąpielowe FLORIS tworzą wyjątkowo zróżnicowaną kolekcję, nowoczesną pod względem barw i kompozycji zapachowych, a jednocześnie wytwarzaną w oparciu o tradycyjne, naturalne metody. Sekretem niezwykłych właściwości soli FLORIS jest zastosowanie jako głównego składnika soli bocheńskiej.

Sól Bochneris & Bochneris Sport
Bochneris

Sól jodowo-bromowa BOCHNERIS stworzona w oparciu o mioceńskie złoża solankowe z okolic Bochni produkowana jest według tradycyjnych metod pozwalających na zachowanie pierwotnych proporcji składników terapeutycznie czynnych. O jej właściwościach leczniczych decyduje bogactwo składników mineralnych takich jak jony wapnia, magnezu, jodu i bromu. Kąpiele z użyciem soli BOCHNERIS wskazane są przy rehabilitacji ruchowej oraz wspomagająco w leczeniu chorób reumatycznych. Sól ta jest również wykorzystywana przy inhalacjach górnych dróg oddechowych.

Sól Gazaris
Gazaris

Sól kąpielowa jodowo-bromowa GAZARIS to naturalny preparat kosmetyczny stworzony w oparciu o mioceńskie złoża solankowe z okolic Bochni. Zawiera lecznicze składniki, występujące w wodach istniejącego tu 20 milionów lat temu morza – obecnie pokładów naturalnych solanek jodowo – bromowych. Zachowanie pierwotnych, wzajemnych proporcji jonów wapnia, magnezu, potasu, bromu i jodu gwarantuje przygotowanie kąpieli mineralnej o najwyższych walorach. Kąpiele z dodatkiem soli Gazaris działają wspomagająco w leczeniu schorzeń neurologicznych, reumatycznych oraz dermatologicznych.